درباره ما

شرکت تاملی دانه ساوالان با برند تجاری ایی تی دانه

تولید کننده انواع ادویه‌ها لوکس و پودرهای تخصصی رستورانها و فست فودها می‌باشد که کار خود را به صورت سفارشی‌سازی برای چندین رستوران و فست فودهای بزرگ از سال ۱۳۸۶ در تهران آغاز کرده و اولین تولید کننده داخلی پودرهای کنتاکی ایرانی و پودر تمپورا و فلافل میباشد.

 این شرکت با استفاده از مواد اولیه خالص، طبیعی و درجه یک، طی ۱۲ سال تحقیقات توانسته است انواع  پودرهای کنتاکی و سوخاری مرغ، ماهی، میگو را در قالب فرمولاسیون KFC-USA مطابق با ذائقه های ایرانی و هندی و عربی در واحد R&D خود فرموله و تولید نماید که خوشبختانه با اقبال عمومی خوبی نیز مواجه شده و بنا به درخواست مشتریان محترم اقدام به تولید انواع ادویه های کبابی، گریل، استیک، همبرگر، پیتزا، ساسج (سوسیس و کالباس)، مکمل‌های خمیر پیتزا (پودر پیتزا)، آبگوشت و… نیز نموده است. و به زودی محصولات قنادی این شرکت نیزدر خطوط  تولید قرار خواهد گرفت و آماده فروش خواهد شد.

محصولات ایی تی دانه با کیفیتی فوق اعلا از بهترین مواد اولیه درجه یک و کارشناسی شده و ادویه های ارگانیک با فرمولاسیونی علمی و بسیار خوشمزه تولید و در ظروف و بسته بندی‌های food gread و بهداشتی، ضدعفونی و پلمپ می‌شود. مدت نگهداری این محصولات بیش از دو سال میباشد.لذا هدف از راه اندازی این سایت معرفی و فروش محصولات باکیفیت و خوش مزه ایی تی دانه به صاحبان محترم مشاغل خوراکی که به نوعی متولی حفظ سلامت و ایمنی غذای روزانه ملت عزیز کشورمان هستند، می‌باشد و در این عرصه بطور قطع و یقین پیشنهادات و انتقادات شما سروران گرامی راه گشای ما در این امر خطیر خواهد بود.

لطفا ای کاش هایتان را با ما در میان بگذارید …
با هم راهی خواهیم ساخت
ما با شما میتوانیم.

ادویه کنتاکی
ادویه پیتزا
تماس با ما